UKS Nowa Wieś umacnia się na pozycji lidera

W dniu 18.04.2015 nasza drużyna (lider tabeli) zagrała na własnym boisku mecz ligowy z zespołem Promyk Nowa Sucha.Drużyny przed meczem dzieliły tylko 2 punkty w tabeli - przegrana UKS Nowa Wieś oznaczałaby zmianę na pozycji lidera.
Z powodu braku kilku zawodników, Trener Andrzej Makowski przygotował na mecz specjalne ustawienie. Pierwsze efekty kibice mogli zobaczyć w 10 minucie meczu, kiedy po podaniu Franka Pasierbińskiego piłkę do bramki Gości skierował Jakub Cieloch. Następna bramka padła 10 minut później. Tym razem perfekcyjnym wykonaniem rzutu wolnego z połowy boiska popisał się Bartłomiej Hryciuk. Przeciwnicy skupiali się na dalekim wybijaniu piłki i grali praktycznie na 1-2 zawodników. Jadna z takich akcji zakończyła się zdobyciem gola. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 2:1.
Po przerwie UKS konsekwentnie realizował założenia taktyczne Trenera. Doping Rodziców nie ustawał. Było kilka stałych fragmentów gry, kilka sytuacji podbramkowych, ale na udawało się ich przełożyć na kolejną bramkę. Przewaga UKS na boisku była wyraźna. W ostatnich minutach rzut wolny wykonywał Jakub Grubek, piłka jakby zawisła w powietrzu i wtedy strzałem z głowy do bramki skierował ją Hubert Handzlik. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Gospodarzy.

Brawo chłopcy, brawo Trener, brawo kibicujący Rodzice !!!