Komplet punktów dla UKS Nowa Wieś

W dniu 25.04.2015 nasza drużyna zagrała kolejny udany mecz. Tym razem chłopcy grali na wyjeździe przeciwko Ożarowiance Ożarów Mazowiecki.

Od początku spotkaniazespół UKS Nowa Wieś dominował na boisku. W pierwszej połowie Gospodarze oddali tylko dwa strzały na bramkę Mateusza Błędowskiego. Natomiast podopieczni Trenera Andrzeja Makowskiego wielokrotnie próbowali przedrzeć się przez obronę Ożarowianki. W 25 minucie Trener dokonał zmian m.in.na napastnika przesunięty został Aleksander Paprot. Olek po tej zmianie potrzebował kilku sekund, aby po błędzie bramkarza drużyny przeciwnej zdobyć pierwszą bramkę. Następną bramkę 3 minuty później strzelił Filip Nuszkiewicz (asysta Bartłomiej Hryciuk). Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 0:2.

Druga połowa meczu wyglądała jeszcze lepiej: wyraźna przewaga UKS na boisku, przeciwnik zepchnięty na własną połowę. Przełożyło się to na kolejne bramki dla naszej drużyny. W 38 minucie po raz kolejny do bramki piłkę skierował Aleksander Paprot (asysta Bartłomiej Hryciuk). Wynik spotkania ustalił Jakub Cieloch, który po precyzyjnym dośrodkowaniu przez Bartłomieja Hryciuka, skierował piłkę do bramki głową.Mecz zakończył się wynikiem 0:4 i tym samym drużyna UKS Nowa Wieś zdobyła komplet punktów.

Dziękujemy za walkę i gratulujemy wygranej !!!