Trzecie z rzędu zwycięstwo

W dniu 02.04.2015 nasza drużyna zagrała u siebie mecz przeciwko zespołowi Znicz II Pruszków.
Było to już trzecie spotkanie ligowe w rundzie wiosennej.
Mecz rozpoczął się po myśli Gospodarzy. Jako pierwszy, precyzyjnym strzałem spoza pola karnego, pokonał bramkarza Znicza Aleksander Paprot. Kilka minut później bramkę zdobył Hubert Handzlik. Niestety, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania, po błędzie naszej obrony, zawodnicy z Pruszkowa zdołali strzelić gola. Drużyny schodziły na przerwę z wynikiem 2:1.
Od początku drugiej części, zawodnicy Gości przystąpili do ataku. Jedną z prób udało im się zamienić na bramkę doprowadzając do remisu. Wtedy z pomocą naszemu napastnikowi przyszedł Jakub Grubek, który po podaniu od Bartłomieja Hryciuka umieścił piłkę w bramce Znicza. Do końca spotkania nie udało się zmienić wyniku i wyrwać nam zwycięstwa. Mecz zakończył się trzecią z rzędu wygraną podopiecznych Trenera Andrzeja Makowskiego.

Dziękujemy zawodnikom Znicza za wspólne spotkanie.

Gratulujemy wygranej UKS Nowa Wieśi trzymamy kciuki za kolejne spotkania !!!