Mecz rocznik 2008 29/09/19

Mecz rocznik 2008  29/09/19

W niedzielne popołudnie rocznik 2008 podejmował u siebie lidera rozgrywek drużynę KS Ursus. Podopieczni trenera Makowskiego wiedzieli, że to nie będzie łatwa przeprawa, tym bardziej, że przeciwnicy wszystkie dotychczasowe swoje mecze wygrywali dwucyfrowymi wynikami nie tracąc żadnej bramki. Mecz dla naszych chłopaków był jak wyzwanie było widać duże zaangażowanie. Chłopcy starali się jak mogli, dobrze pracowali w obronie ,podwajali krycie , przesuwali się i asekurowali wszystko by powstrzymać ataki przeciwnika. Stworzyli również wiele ciekawych i składnych akcji ,które mogły się podobać i które mogły przynieść upragnioną bramkę. Niestety tak się nie stało zabrakło trochę szczęścia i skuteczności, ulegliśmy a przeciwnik wyjechał z kompletem punktów i nadal bez straty bramki.