Mecz 11.05.19 rocznika 2009

Dnia 11 Maja nasi chłopcy z rocznika 2009 wybrali się na mecz do Teresina, i musieli zmierzyć się z drużyną KS Teresin .Na mecz pojechaliśmy w trochę okrojonym składzie , co jeszcze bardziej zmotywowało naszych zawodników do większego skupienia i koncentracji . Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, ponieważ pierwsza bramka padła już w 3 minucie. Kolejne bramki również padały z naszej strony . Nasza przewaga z minuty na minutę rosła. Chłopcy zafundowali nam wspaniały pokaz swoich umiejętności ,utrzymując przewagę na boisku.Mecz zakończył się wynikiem 13:2 Wróciliśmy z tego "pojedynku" z bardzo ważnymi 3 pkt do domu. Wielkie podziękowania dla rodziców za dopingowanie, którzy mimo dalekiego wyjazdu i tak się pojawili na meczu .⚽⚽⚽