Remis ze Zniczem w pierwszej kolejce

nia 30.09.2015 drużyna UKS Nowa Wieś zagrała pierwszy mecz ligowy w rundzie jesiennej.
Mecz odbył się na boisku MOS w Pruszkowie, a przeciwnikiem był Znicz Pruszków.
Od pierwszych minut zawodnicy reprezentujący Nową Wieś budowali akcje i próbowali zagrozić bramce Znicza. Zawodnicy z Pruszkowa próbowali głównie gry z kontry.
W 25 minucie wisiłki UKS przyniosły skutek. Piłkę do bramki Znicza skierował Maciej Zieliński (asysta Aleksander Paprot). Niespełna 5 minut później FIlip Nuszkiewicz dośrodkował piłkę w pole karne, w którym futbolówka odbiła się od obrońcy Znicza i po rykoszecie wpadła do bramki.
Niestety Goście z Pruszkowa mieli chwilę później podobną sytuacje. Tym razem piłka po rykoszecie od Jakuba Cielocha wpadła do bramki UKS.
W drugiej połowie UKS nadal próbował zagrozić bramce Znicza, a po stracie piłki podczas kontry trzeba było się wracać pod własną bramkę. Jednak w ostatniej minucie meczu, po takim kontrataku, nie udało się obrońcom upilnować napastnika z drużyny przeciwnej i Znicz doprowadził do remisu.
Spotkanie trzeba zaliczyć do udanych, chociaż szkoda tych 3 punktów :-)

Dziękujemy za dostarczone emocje i walkę na boisku pomimo upału.